www.qualitycare.cz

04.12.2014 13:32

Přátelé, podívejte se na stránky


www.qualitycare.cz

 

Na tyto stránky se můžete přihlásit, můžete prohlédnout vše, co tam je, můžete napsali svoje komentáře.

S firmou LeoPharma spolupracujeme delší dobu, přispívají nám na některé akce (Portáš).

O QualityCare™

QualityCare™ je bezplatná a anonymní služba podpory určená lidem, jimž byla diagnostikována lupénka.

Cíl QualityCare™

Služba podpory QualityCare™ disponuje příslušnými informace a poskytuje odborné rady týkající se všeho kolem lupénky a jak ji co nejlépe zvládat. Silnou zbraní jsou v boji proti lupénce znalosti. Čím více víte, tím větší máte šanci na úspěch. Cílem této služby je pomoci vám, abyste poznali své možnosti a převzali nad lupénkou kontrolu.

Úvodní video

Prohlédněte si video, v němž se dozvíte více o tom, co můžete od služby QualityCare™ očekávat

JAK SLUŽBA FUNGUJE

QualityCare™ je služba podpory, která vám pomůže převzít nad lupénkou kontrolu. Zajišťujeme podporu a informace, abyste mohli lupénku zvládat v maximální míře.
Služba podpory QualityCare™ obsahuje řadu snadno použitelných nástrojů a funkcí:

Vyberte si okruhy zájmu

Při vytváření vlastního profilu nejprve vyberte oblasti zájmu či "témata", na něž byste se chtěli zaměřit. Umožníte nám tak nabídnout přizpůsobenější obsah, který více odpovídá vašim zájmům.

Vaše osobní stránka

Až dokončíte svůj profil, získáte přístup na svou vlastní osobní stránku, kde najdete vhodné články z vámi vybraného okruhu zájmu, které si zde budete moci ukládat. Budou vám zasílány užitečné e-maily a textové zprávy, abyste měli vždy aktuální informace, a můžete si vytvořit svůj léčebný plán, který vám zajistí přehled o vaší léčbě. Dívejte se po "odznacích" QualityCare, které jsou přidělovány za aktivitu a angažovanost v této službě.

Vše je pod vaší kontrolou

Služba podpory QualityCare™ vám umožňuje mít vše pod kontrolou. Vy rozhodnete o míře svého zapojení, a pokud se změní vaše priority, můžete soustavně upravovat své okruhy zájmu, abyste obdrželi přesně takovou pomoc, jakou ke zvládnutí lupénky potřebujete

Sdělte svůj názor

Vaše připomínky a názory jsou pro nás velmi důležité, umožní nám totiž ještě lépe pomáhat lidem trpícím lupénkou. Svou míru spokojenosti se službami můžete kdykoli zhodnotit v záložce "zpětná vazba" na webových stránkách. Občas vás také požádáme o vyplnění detailnějšího dotazníku v průzkumu spokojenosti QualityCare™.

Kontakt

SPAE ČR Rybná 682/14
110 05 Praha 1
Mobil: 607 916 860 spae@cbox.cz