www.onlypapaya.cz - Nabídka

02.04.2014 10:19

Dobrý den, pane řediteli,

ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za pozvání na setkání s členy Vašeho sdružení v Brně.

Ihned po příjezdu do Prahy jsem seznámila majitele společnosti o tomto setkání a nastínila celou situaci ohledně Vašeho přání na snížení prodejních cen přípravků OnlyPapaYA pro členy sdružení. Majitelé společnosti sami celou situaci pochopili a tak jsme domluvili možnosti pro vzájemnou spolupráci.

 

Všem Vašim členům, kterým by přípravky OnlyPapaYA pomohly zmírnit nebo vyléčit problémy s atopickým ekzémem nebo s lupénkou, nabízíme tyto přípravky s 45% slevou při odběru min 50 ks našich výrobků. V souvislosti s tím, bychom Vás rádi požádali, jestli bychom mohli naopak od vašich členů získávat zpětnou odezvu, jak přípravky Only PapaYA působí problematickou pokožku. Uvítáme fotodokumentaci poraněných míst a postupně nafocení hojení pokožky průběžně v čase nebo alespoň kdyby nám poslali mail nebo dopis, jak byli s přípravky spokojeni nebo naopak. Uvítáme opravdu každou spolupráci.

Zároveň nabízíme možnost jak Vám vyjít vstříc s cenou je, že bychom do Vašich jednotlivých regionálních klubů poslali větší zásilky s produkty a členové by si je mohli u vás přímo zakoupit a nemuseli by tak platit poštovné, které je jinak ve výši cca 120 – 160,- Kč, podle způsobu doručení.

Vedle toho nabízíme Vašim členům „registrované členství uživatelů Only PapaYA“, díky tomuto členství budou získávat jako první, informace o nových produktech a o akcích, které pro naše registrované uživatele budeme připravovat. Vzájemně bychom pak mohli připravovat společné akce pro podporu Vašeho sdružení a našich produktů (samozřejmě, že v případě, že s našimi produkty budete spokojeni).

Zkuste prosím projednat náš návrh a my se budeme se těšit na Vaší zpětnou odpověď.

V současné době jsem v zahraničí, ale je možné komunikovat s mojí kolegyní slečnou Janou Sixtovou, se kterou jsem ve spojení.

 

Děkuji Vám a přeji Vám i všem Vašim členům hezké dny

 

Ing. Karina Uhlíková, CSc.        www.onlypapaya.cz       jana.sixtova@onlypapaya.cz

Kontakt

SPAE ČR Rybná 682/14
110 05 Praha 1
Mobil: 607 916 860 spae@cbox.cz