www.drmichaels.cz

02.04.2014 10:15

 

Vážená pacientko, vážený paciente,

vzhledem k tomu, že je pro mě důležité mít přehled o tom, zda jste spokojena/spokojen s používáním přípravků Dr Michaels, dovoluji si Vás požádat o krátké sdělení. Především mě zajímá, jestli Vám produkty Dr Michaels pomohly s Vaším problémem.

Ráda bych aktualizovala reference pacientů na našich webových stránkách. Některé z nich jsou staršího data, a bylo by jistě přínosné mít i nějaká novější doporučení a pozitivní zkušenosti s přípravky Dr Michaels. Pokud budete souhlasit, rádi bychom zveřejnili i Vaši zkušenost. Zašlete nám prosím Vaše vyjádření k přípravkům Dr Michaels na email: info@franklpharma.cz.

Nejzajímavější příspěvky zveřejníme – prosím tedy tímto o souhlas s uveřejněním Vaší odpovědi na stránkách www.drmichaels.cz, v sekci Reference. Pokud nechcete pod příspěvek uvést Vaše celé jméno, můžeme uveřejnit pouze Vaše iniciály a místo bydliště, např. J. K., Jihlava.

Zároveň bych Vás chtěla upozornit na stále existující možnost připojit se k žádosti o podporu zdravotních pojišťoven při hrazení přípravků Dr Michaels, kterou naleznete na www.drmichaels.cz/podpora-pojistovny.

Děkuji Vám za Vaši ochotu a budu se těšit na odpověď.

Jutka Kovács Šibík
Ředitelka společnosti
mobil: +420 602 290 318
e-mail: skj@franklpharma.cz
web: www.drmichaels.cz

Odhlášení z odběru zpravodaje

Kontakt

SPAE ČR Rybná 682/14
110 05 Praha 1
Mobil: 607 916 860 spae@cbox.cz