Schrothovy léčebné lázně - DOLNÍ LIPOVÁ

12.11.2016 11:40

Naši milí příznivci, bývalí či budoucí klienti, vážení hosté,

jsme velmi potěšeni a je nám ctí Vám všem dát na vědomí, že po delší přestávce budou opět otevřeny léčebné lázně v Dolní Lipové, nově Schrothovy léčebné lázně s.r.o. Dolní Lipová.

Jaký je tedy záměr a jaké jsou plány naší společnosti? To je nejčastější otázka těch, kteří jsou již nedočkaví a oslovili nás sami. A je Vás opravdu hodně. Děkujeme. Tyto dotazy jsou pro nás motivací a hnacím motorem k naší činnosti.

Jsme si vědomi a stále nás také utvrzujete, že léčba v lázních Dolní Lipová měla smysl a byla úspěšná. S pokorou navazujeme na tradiční léčbu, která zde byla poskytována, a naší snahou je s touto léčbou nadále pokračovat.

Jakmile budou vyřízeny nezbytné legislativní úkony, otevřeme brány našim prvním lázeňským hostům. V první etapě je naplánováno zprovoznění Villy Grohmann (Moravanka) pro komerční klientelu. Nově zde nabízíme hotelové wellness s vířivkou a saunami a také ubytování ve stylových pokojích se sociálním zařízením. Původní společenský sál je rozšířen a uzpůsoben pro konferenční a firemní akce, školení, rodinné oslavy, svatby a samozřejmě taneční večery a další kulturní aktivity pro naše lázeňské hosty. Tato první etapa je naplánována na leden 2017.

V tuto chvíli probíhá rozsáhlá rekonstrukce celého areálu lázní. Našim návštěvníkům chceme nabídnout prvotřídní servis. Proto se rekonstrukce dotkne veškerých služeb, které v lázních můžete očekávat. Buduje se např. nová kuchyně s nejnovějšími technologiemi splňující kritéria nejnáročnějších receptur, navazující příjemná jídelna a stylová zážitková restaurace.

Následuje druhá etapa s předpokládaným termínem květen 2017, kdy budou lázně poskytovat komplexní a příspěvkovou lázeňskou léčbu, hrazenou zdravotními pojišťovnami s indikacemi schválenými Ministerstvem zdravotnictví:

IV. nemoci z poruch výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí

V. netuberkulózní nemoci dýchacího ústrojí

IX. duševní poruchy

X. nemoci kožní

XXIV. nemoci z poruch výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí

XXV. netuberkulózní nemoci dýchacího ústrojí

XXIX. duševní poruchy

XXX. nemoci kožní pro děti a dorost

V krátkosti vám tímto představujeme naše vize a smělé plány, na jejichž realizaci intenzivně pracujeme. Zájemci mohou sledovat naše webové stránky (www.lazne-lipova.cz), kam postupně doplňujeme informace a novinky o našich lázních.

Přejeme Vám báječné dny a těšíme se na Vaši návštěvu u nás.

Schrothovy léčebné lázně s.r.o.

www.lazne-lipova.cz/

Kontakt

SPAE ČR Rybná 682/14
110 05 Praha 1
Mobil: 607 916 860 spae@cbox.cz