OZPPRACE.cz - pracovní portál pro OZP - nabídka spolupráce

16.09.2015 11:36

Vážený pane Pohůnku,                                      www.tapiko.cz

 

dovolte mi krátce představit naši společnost Tapiko s.r.o., která zaměstnává osoby zdravotně postižené po celé ČR a mimo dalších aktivit společnost provozuje pracovní portál pro OZP s volnými pracovními nabídkami pro ostatní společnosti po celé ČR, které se aktualizují každý den.

 

Vzhledem k našim vlastním zkušenostem víme, jak je mezi OZP spousta schopných lidí, jen je potřeba jim vyjít vstříc a skloubit jejich pracovní život a soukromý život s handicapem.

 

Chtěli bychom Vás požádat, zda by bylo možné na Vaše stránky vystavit banner s odkazem na naše stránky (dodáme) a rozšířit povědomí o volných nabídkách mezi Vašimi členy, vyvěsit u Vás.

 

V případě, že Vaše společnost hledá šikovné zaměstnance, pro neziskové společnosti a nadace nabízíme naopak uveřejnění inzerátu volné pozice ZDARMA. Samozřejmostí je možnost uchazečů o zaměstnání si vložit svůj inzerát.

Jsme registrovaní na MPSV jako zaměstnavatelé OZP a své údaje pravidelně aktualizujeme a naše společnost je také členem tematické sítě TESSEA, která se věnuje sociálnímu podnikání v ČR a sdružuje téměř 200 organizací, Více o naší společnosti naleznete na www.ozpprace.cz nebo na www.tapiko.cz

 

Jsme také otevřeni jakékoliv další spolupráci a propojeným projektům, které umožní najít práci dalším schopným lidem s handicapem.

 

Budu se těšit na další kontakt s Vámi.

 

 

S přáním pěkného dne,

 

 

 

Romana Patúšová

cid:image001.png@01CF8FAC.EA5D6590

Tapiko, s.r.o.
Týnská 632/10, 110 00 Praha 1
tel: +420 222 319 511
e-mail: patusova@fox-hole.eu
www.tapiko.cz

 

 

 

Kontakt

SPAE ČR Rybná 682/14
110 05 Praha 1
Mobil: 607 916 860 spae@cbox.cz