Nový personální portál - pro osoby se zdravotním postižením

28.07.2014 10:14

Dobrý den,

před časemjsme vás informovali o spuštění nového personálního portálu pro osoby sezdravotním postižením  www.praceozp.cz, který vznikl ve spolupráci s Nadačním fondem pro podporu zaměstnávání osob se zdravotnímpostižením (NFOZP) a poskytujepro tuto cílovou skupinu pomoc při hledání zaměstnání na otevřeném trhu práce azároveň vzdělává zaměstnavatele v problematice zaměstnávání OZP.
>
Obracíme se na vás, neboť bychom rádi vyzdvihlidůležitost sdružení a organizací, které pomáhají osobám se zdravotnímpostižením a zároveň s vámi propojili zaměstnavatele, kteří mají zájemkonzultovat problematiku dílčích diagnóz. Informaci a krátké představení aktivníchsdružení a organizací uveřejňujeme na našem webu zdarma. V případě, žemáte o zveřejnění informací o vaší organizaci zájem, vyplňte, prosím základníinformace do formuláře, který naleznete v příloze tohoto e-mailu.S vaším souhlasem umístíme logo vašeho sdružení, organizace nawebové stránky společnosti AV Institut s. r. o.
https://www.av-institut.cz/, která je provozovatelem portáluPráceOZP.

Rádi dodáme poklady do vašich bulletinů či newsletterů,které publikujete, abychom rozšířili povědomí o portálu PráceOZP i mezi vašečleny. Nabízíme vám účast našich zástupců při vámi pořádaných konferencích nebosetkáních členů, kde představíme krátce hlavní myšlenu portálu PráceOZP.

Pokud vaše sdružení, organizace pořádá zajímavé akcepro členy i veřejnost, rádi zveřejníme na našich webových stránkách, Facebookui na portálu.

V případě,že již nechcete být v budoucnu kontaktovániohledně našich služeb, prosím, odpovězte na tento e-mail - NEKONTAKTOVAT.

 

Na jakékolivdoplňující dotazy vám rádi odpovíme.

 

S přáním příjemného zbytku dne,

RenataSaleh
konzultant pro nábor

Mobil:   + 420 602 491 666
E-mail: 
naborozp@av-institut.cz
           www.av-institut.cz
           www.praceozp.cz

AV Institut s.r.o. 
Poděbradská 924/46b
190 00 Praha 9

Kontakt

SPAE ČR Rybná 682/14
110 05 Praha 1
Mobil: 607 916 860 spae@cbox.cz