Manuál zdravotnického práva

08.04.2016 10:40

Dobrý den,

 

dovolte, abychom Vám představili nový Manuál zdravotnického práva pro každého, kdo si není zcela jist svými právy či povinnostmi ve zdravotnickém systému. Unikátní pomocník vznikl na základě konkrétních podnětů pacientů, jejich příbuzných, zdravotnických pracovníků i například zaměstnanců městských či obecních úřadů. Obsah Manuálu zdravotnického práva je pravidelně doplňován podle aktuálních problémů, s nimiž se na naši Kancelář Ombudsmana pro zdraví obracejí lidé, nebo přímo podle Vašich potřeb, pokud nám je sdělíte. Rovněž bude pravi delně aktualizován tak, aby stále odpovídal právnímu řádu ČR. Obsah v současnosti dostupných kapitol Manuálu zdravotnického práva najdete v příloze.

 Manuál zdravotnického práva je uložen v sekci Zdravotnické právo na webových stránkách Kanceláře Ombudsmana pro zdraví. Kromě této stále rostoucí příručky zde najdete i příklady řešení častých situací, do kterých se lidé v našem zdravotnickém systému dostávají. Sekce Zdravotnické právo je dostupná na základě registrace a úhrady ročního předplatného ve výši 290 Kč. Partnerské pacientské a další neziskové organizace či studenti po dol ožení potvrzení o studiu získají vstup do sekce Zdravotnického práva zdarma.

 Kancelář Ombudsmana pro zdraví je nezávislé centrum informací, poradenství a zprostředkování pomoci pacientům a zdravotnickým pracovníkům v oblasti zdravotnického práva. Více informací Vám pro případ Vašeho zájmu zasíláme v příloze tohoto e-mailu. Zajímala by Vás spolupráce s námi? Těšíme se na Váš e-mail nebo telefon.

 S pozdravem

Yvona Müller Macková

Kancelář Ombudsmana pro zdraví

 Národní 11, 110 00 Praha 1

t.: 222 075 103, 773 144 300

e.:yvona@ombudsmanprozdravi.cz

i.:www.ombudsmanprozdravi.cz

GIVT Patička - zdravi

 

 

 

 

 

Kontakt

SPAE ČR Rybná 682/14
110 05 Praha 1
Mobil: 607 916 860 spae@cbox.cz