Dr Michaels - spolupráce

03.05.2017 10:41

Dobrý den,

ráda bych Vám poděkovala za Vaši podporu petice za hrazení léčby lupénky pomocí přírodních prostředků Dr. Michaels ze zdravotního pojištění. Ráda bych Vás touto cestou požádala o pomoc při splnění našeho společného cíle - abyste coby pojištěnci nemuseli vydávat tolik finančních prostředků na léčbu kožních projevů lupénky.

 Rádi bychom informovali širokou veřejnost o možnosti přírodní léčby projevů lupénky a vyzvali pojišťovny, za pomoci médií, k uznání úhrad pojištěncům za nákup zdravotnických prostředků Dr. Michaels při léčbě kožních projevů lupénky. Pokud budete ochotni Váš příběh či zkušenost s užíváním přírodních produktů Dr. Michaels veřejně sdílet, kontaktujte mne, prosím. Naši mediální specialisté se Vám poté ozvou a proberou s Vámi formu spolupráce, která pro Vás bude nejpříjemnější.

Může se jednat o:

- anonymní sdělení Vaší osobní zkušenosti v médiích

- rozhovor s redaktorem do médií s Vaším jménem

- živý rozhovor do TV/ rozhlasu

 Pevně věřím, že s Vaší podporou můžeme po 8 letech boje s pojišťovnami konečně uspět. Je totiž prokázáno studií na deseti českých dermatologických pracovištích, že účinnost přírodních produktů Dr. Michaels na ložiskovou lupénku přesahuje více než 82 %. Navíc jsou mnohem bezpečnější a efektivnější než dnes již běžná biologická léčba.

 Prosím pomozte t i ostatním pacientům k přírodní léčbě bez škodlivých kortikoidů.

Děkuji Vám.

 Jutka Kovács

Jutka Kovács | Partner & CEO | skj@franklpharma.eu

FRANKL Pharma | M. CZ + 420 602 290 318

www.franklpharma.cz

FRANKL Pharma, We Like to Help

Be green, leave it on the screen

Kontakt

SPAE ČR Rybná 682/14
110 05 Praha 1
Mobil: 607 916 860 spae@cbox.cz