Časopis eBechtěrevik č. 189 (prosinec 2015)

02.12.2015 12:43

Vážení odběratelé elektronického eBechtěrevika,

eBechterevik_12_2015_189_final.pdf (1943469)

dostáváte opět další číslo elektronického časopisu, tentokrát  prosincové   číslo 189. Vaše příspěvky, upozornění na akce jednotlivých krajských organizací, včetně fotografií z těchto akcí, náměty na články, názory na časopis a jeho obsah, co byste si přáli v časopisu mít, případně nemít, vše je vítáno, zasílejte prosím na e-mailovou adresu redakce: casopis.bechterevik@gmail.com.
Jak vidíte, tak elektronická verze umožnila rozšířit rozsah časopisu, vložit obrazovou část a veškerá grafika je zde samozřejmě jen barevná.
Děkujeme, že jste zvolili elektronickou verzi časopisu Bechtěrevik a tím šetříte
náklady našemu spolku Klub bechtěreviků ČR. Jak zde vidíte, tak redakce se snaží, abyste na oplátku toho dostávali v elektronické verzi časopisu více, než mají odběratelé standardní tištěné verze a také, abyste měli svoje číslo časopisu k dispozici i výrazně dříve.

Rozloučení!
Vážení čtenáři časopisu (e)Bechtěrevik!
Tři roky jsme se setkávali prostřednictvím stránek tohoto časopisu, ale jak už víte z úvodních stránek časopisu, všechno jednou končí. Už staří latiníci říkali „Pantha rei“, neboli všechno plyne, vše je v pohybu, takový už je běh života!
Nicméně nerozcházíme se úplně, nadále budu pro vás vyhledávat zajímavé články a příručky z anglofonních zemí k překladu a publikaci v našem časopisu, nově uvažuji i o českých titulcích k anglicky mluveným videím, protože vidět na vlastní oči, to je vždy názornější, než pouze slyšet nebo číst.
Přeji všem čtenářům časopisu (e)Bechtěrevik příjemné prožití vánočních svátků a hlavně hodně zdraví, štěstí a pohody do roku 2016 i dalších let!


Ing. Jaromír Fajkus
dnes již bývalý redaktor časopisu (e)Bechtěrevik

Kontakt

SPAE ČR Rybná 682/14
110 05 Praha 1
Mobil: 607 916 860 spae@cbox.cz