Kniha návštěv

Lázně

Irena 05.06.2016
Dobrý večer, mám lupenku od roku 1998, ale jak jsem se vysypala v posledním roce, to jsem ještě neměla. Nechala jsem si napsat lázně,ale nevím, které jsou nejlepší.Praktická lékařka mi dala seznam lázní ať si vyberu a hlavně ať tam prý mají bahno, slatinu do které mě zabalí. Můžete mi prosím poradit kam jet? Děkuji

Re: Lázně

Pavel 06.06.2016
Pokud mohu doporučit - Ostrožská Nová Ves. Sirnaté lázně,výborné na lupénku mají rašelinu i bahno. Vyzkoušejte, myslím že budete spokojená.

Re: Re: Lázně

Irena 07.06.2016
Díky za odpověď. Volala jsem si tam, a řekli mi, že bahno nemají a objednávají až na listopad/prosinec. Ještě jsem zkoušela Karlovu Studánku, tam prý bahno mají.

Re: Re: Re: Lázně

GUSTAV ŠEDOVIČ 12.06.2018
OSTROŽSKA NOVA VES, JSOU SUPER LAZNĚ JEN CHYBI BAZEN Z MOŘSKOU SOLI, A BAHENNI ZABALY. ALE JAK PIŠU NADHERNE LAZNĚ.

Lázně Ostrožská nová ves

Blanka 13.08.2016
Lázně doporučuji,odjížděla jsem po měsíci bez lupénky

VÝZKUM ATOPICKÉHO EKZÉMU

Klára Lesse 30.05.2016
Zdravím všechny a prosím o pomoc !

Studuji psychologii a píšu diplomku o atopickém ekzému..
Hledám děti ve věku 10-15 let s atopickým ekzémem, kteří by mi mohly vyplnit krátký dotazník
& hledám třeba taky dermalogy, kteří by mi takové děti zprostředkovali °
¿ Umíte pomoci ?
Za jakýkoli kontakt zde, nebo v e-mailu (klaralesse@gmail.com) budu nesmírně vděčná *

Děkuji a přeji hodně zdraví

doporučení

psoriatička 31.03.2016
Vřele doporučuju přípravky SKIN-CAP. Bez kortikoidů. Skvělý je spray, sice na hodně suchá ložiska dost nepříjemně po aplikaci štípe až pálí, ale stojí to za to! Podrobnosti k těmto přípravkům najdete na stránkách www.komvet.cz. Přípravky jsou sice malinko dražší, ale rozhodně ne tak, jako např. Dr.Michaels. Tyto přípravky mi doporučila paní doktorka z lázní Smrdáky, kde se na lupénku zaměřují. Lísteček s názvem jsem "statečně" nosila v peněžence, pak na spray narazila náhodně v lékárně. A jelikož začínalo léto (a já teda vždy bojuju s krátkým rukávem), tak jsem ho hned koupila. A opravdu super! Kombinuju to se solnou mastí společnosti Virde (200 ml je za 130Kč) a do týdne určitě poznáte změnu. Jen vydržet a poctivě se mazat a přesně jak píší i pár dnů po vymizení.

Re: doporučení

Elsa psoriáza 25.07.2016
Dobrý den, po 20 letech jsem si zakoupila spray, šampón a mastičku SKIN-CAP na doporučení mého kolegy. Mohu jen potvrdit, že do týdne jsem měla lupénku na obou rukou pryč, zůstaly jen flíčky, které postupně miznou. Jsem šťastná, konečně si mohu obléknout tričko a nemusím se schovávat pod svetry. Po dalším týdnu jsem začala natírat nohy a další postižené partie a lupénka mizí. Nyní jsem nasadila šampón a věřím, že také zabere. Konečně věřím! Jsem nadmíru spokojená. Nevím, jak dlouho to vydrží, ale už ten pocit, že jsem další týden bez lupénky je skvělý. Doporučuji všem, snad také všem zaberou jako mi.

PSORIFIX

Petr 29.03.2016
Ahoj lidi, koukám, že izraelský přípravek PROZ92 tady nikdo nezná, tak se ptám, jestli tedy někdo nemáte zkušenost s přípravkem PSORIFIX.
Díky Ahoj Petr

Re: PSORIFIX

lenka 19.04.2016
Ahoj,ted jsem si ho objednala,tak doufam,ze to pomuze.Vyzkousene ruzne masti a koupele a nic.

Záznamy: 31 - 40 ze 79
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

SPAE ČR Rybná 682/14
110 05 Praha 1
Mobil: 607 916 860 spae@cbox.cz