Kniha návštěv

doporučení

psoriatička 31.03.2016
Vřele doporučuju přípravky SKIN-CAP. Bez kortikoidů. Skvělý je spray, sice na hodně suchá ložiska dost nepříjemně po aplikaci štípe až pálí, ale stojí to za to! Podrobnosti k těmto přípravkům najdete na stránkách www.komvet.cz. Přípravky jsou sice malinko dražší, ale rozhodně ne tak, jako např. Dr.Michaels. Tyto přípravky mi doporučila paní doktorka z lázní Smrdáky, kde se na lupénku zaměřují. Lísteček s názvem jsem "statečně" nosila v peněžence, pak na spray narazila náhodně v lékárně. A jelikož začínalo léto (a já teda vždy bojuju s krátkým rukávem), tak jsem ho hned koupila. A opravdu super! Kombinuju to se solnou mastí společnosti Virde (200 ml je za 130Kč) a do týdne určitě poznáte změnu. Jen vydržet a poctivě se mazat a přesně jak píší i pár dnů po vymizení.

Re: doporučení

Elsa psoriáza 25.07.2016
Dobrý den, po 20 letech jsem si zakoupila spray, šampón a mastičku SKIN-CAP na doporučení mého kolegy. Mohu jen potvrdit, že do týdne jsem měla lupénku na obou rukou pryč, zůstaly jen flíčky, které postupně miznou. Jsem šťastná, konečně si mohu obléknout tričko a nemusím se schovávat pod svetry. Po dalším týdnu jsem začala natírat nohy a další postižené partie a lupénka mizí. Nyní jsem nasadila šampón a věřím, že také zabere. Konečně věřím! Jsem nadmíru spokojená. Nevím, jak dlouho to vydrží, ale už ten pocit, že jsem další týden bez lupénky je skvělý. Doporučuji všem, snad také všem zaberou jako mi.

PSORIFIX

Petr 29.03.2016
Ahoj lidi, koukám, že izraelský přípravek PROZ92 tady nikdo nezná, tak se ptám, jestli tedy někdo nemáte zkušenost s přípravkem PSORIFIX.
Díky Ahoj Petr

Re: PSORIFIX

lenka 19.04.2016
Ahoj,ted jsem si ho objednala,tak doufam,ze to pomuze.Vyzkousene ruzne masti a koupele a nic.

Re: Re: PSORIFIX

OLGA 11.05.2016
SPORIFIX -AKOUPILA JSEM JEJ PŘES NET VZHLEDEM K SKVĚLÝM REFERENCIM , ALE BOHUŽEL NEPOCITUJI PO 1MÉSICI ZLEPŠENÍ. TŘEBA JE TO INDIVIDUÁLNÍ A VAMPOMŮŽE. :-)

Re: Re: PSORIFIX

dandy 18.02.2017
PSORIFIX - poctivo som sa natieral, objednal som minim. 6 túb, ale ako hovorí nemenovaný kožný lekár citujem "na psoriatikoch sa najlepšie zarába!!!" a je to pravda.
Žiadne zlepšenie nenastalo a môj osobný dojem už podľa vône, ako keby to bola masť len "doumelkovaná" vôňou. Veril som ale prestávam už veriť na tie bombastické reklamy o mastiach a ako sa ľudia z toho dostali. Niekto na nás psoriatikoch poriadne zarába. Prečo u nikoho. komu to akože pomohlo nie je žiaden kontakt na overenie? No asi prečo. Tie žvásty a foto k nim si môže každý šikovný sám dodať.
Pekný deň prajem všetkým.

Re: PSORIFIX

Helena 22.04.2016
Myslím, že jsem naletěla. Žádná změna, ale spíš se tvořila další ložiska.

Re: PSORIFIX

Zuzka 23.04.2016
Teď mi PSORIFIX mamča koupila a popravdě, no nevím, tuším v tom další lotrovinu jako s Dr. Michaelsem. Užívám Psorifix tedka asi týden, psali že po týdnu nastane viditelné zlepšení a efekt žádný zatím, akorát to po něm svědí. Takže zase nic.

Re: PSORIFIX

Ilona 22.06.2016
Tak mě osobně přípravek psorifix nepomohl.Ale to je má zkušenost.Chce to vyzkoušet.Přeji hodně štěstí v léčbě.

Re: Re: PSORIFIX

Dagmar 31.03.2017
Jsem zklamaná! !!! Po měsíci žádná změna k lepšímu.a.po týdnů už vůbec ne!!! Ložiska se zvětšIla bolí to jak čert a praská kůže a to jsem mazala poctivě a každý večer odrbala ve vaně. Mám to jen na loktech ale po měsíční léčbě se nemohu ani lokty opřít o stůl dá se to nějak vrátit když už mě to stálou tolik peněz oběd náladu jsem si 5tub.

Záznamy: 31 - 40 ze 73
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

SPAE ČR Rybná 682/14
110 05 Praha 1
Mobil: 607 916 860 spae@cbox.cz