Nominace místopředsedy NRZP ČR

23.09.2014 15:25

Vážení přátelé,
oslovuji Vás v souvislosti s přípravou XV. Republikového shromáždění NRZP ČR. 

Vzhledem k úmrtí místopředsedkyně NRZP ČR paní Ing. Jany Hrdé by se měla na Republikovém shromáždění uskutečnit volba místopředsedy NRZP ČR, a to na zbývající volební období, to znamená do 30. 6. 2016. V této souvislosti vedlo předsednictvo NRZP ČR již několik jednání, protože se domníváme, že ve vedení naší velké a významné společné organizace by měly být skutečné osobnosti, které požívají i určité renomé ve společnosti. Nahradit tak významnou osobnost, jako byla paní Jana Hrdá je opravdu velmi obtížné. 

Vážení přátelé, dovoluji si vás vyzvat, abyste do 10. října 2014 poslali na moji adresu v.krasa@nrzp.cz návrhy na nominaci na volbu místopředsedy NRZP ČR. Zatím bylo zmíněno jediné jméno, které však považujeme za velmi dobré, a to je jméno paní Táni Fišerové, kterou všichni pravděpodobně znáte. Paní Táňa Fišerová má těžce zdravotně postiženého syna a o naší problematice toho skutečně hodně ví. Dlouhodobě s námi spolupracuje, moderovala řadu našich demonstrací a jako poslankyně s námi spolupracovala na mnoha návrzích. 

Samozřejmě, že to nevylučuje podání další nominací na volbu místopředsedy NRZP ČR. Předpokládáme však, že budou nominovány skutečné osobnosti, protože na nich pak záleží, jak vypadá prezentace NRZP ČR na venek.
Vážení přátelé, pokud nemáte vlastního kandidáta, uvítáme Váš názor na případnou nominaci paní Fišerové.
Přeji Vám všechno dobré a těším se na setkání s Vámi.

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

Kontakt

SPAE ČR Rybná 682/14
110 05 Praha 1
Mobil: 607 916 860 spae@cbox.cz