NABÍDKA REKONDIČNÍCH A REKREAČNÍCH POBYTŮ V KRKONOŠÍCH JANSKÉ LÁZNĚ – HOTEL ASTORIA

18.01.2016 11:34
mailing

Nabízíme Vám velice zajímavou a cenově výhodnou nabídku rekreačně rekondičních a školících skupinových pobytů pro seniory, zdravotně postižené občany a pro všechny kteří si chtějí zlepšit kondici a náladu. V HOTELU ASTORIA je jen pro Vás možné ubytování včetně plné penze již od 370,- Kč za osobu a den pobytu. Ubytování je možné v pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV+SAT s teletextem.
Plná penze :

  • snídaně - bohatá a pestrá rozšířená kontinentální nebo švédský stůl
  • oběd - polévka + výběr z hlavního jídla
  • večeře - výběr z hlavního jídla + desert ( pro skupiny diabetiků jsou samozřejmé svačiny a dia dieta )

Kapacita našeho hotelu je 29 pokojů s vlastním soc. zařízením a TV+SAT a dále 7 pokojů se sociálním zařízením společným na patře. Hotel má bezbariérový přístup a v přízemí i dva bezbariérové pokoje pro vozíčkáře. Dále jsou k použití dvě klubovny, které je možné užít k různým účelům ( cvičení, masáže, atd. ). Pro hotelové hosty je dále k dispozici i prostorný sál jídelny s tanečním parketem, kde se pořádají různá školení, besedy, promítání, ale i taneční večírky apod. Součástí hotelu je parkoviště ( pro hotelové hosty zdarma ).

Hotel Astoria je umístěn na okraji městečka, ale pouze 350 M od lázeňské kolonády a 10 min. chůze od kabinové lanové dráhy na Černou Horu. Okolí hotelu je vhodné k rovinatým procházkám po kolonádě a samotné okolí Janských Lázní je pak vhodné jak delším túrám, tak i mnoha výletům ( Sněžka, ZOO-Safari Dvůr Králové nad Labem, Adršpašské skály, muzeum ve Vrchlabí, různé zámky, sklárna v Harrachově, nebo i návštěva nedalekého Polska ). V hotelu si dále můžete objednat výlet výletním vláčkem po Janských Lázních a okolí ( Pec pod Sněžkou, Pomezní Boudy apod. ). V lázeňském městečku je možné navštívit místní kino Vlast, minigolf, biliard klub, ale i nový krytý bazén.

Z dalších doplňkových služeb je možné využít hotelových masáží a rehabilitačního zařízení Obchodní akademie ( bazén + rehabilitační procedury ).

Na požádání Vám rád podám desítky referencí od spokojených skupin, které se k nám pravidelně vrací. Spokojeni u nás například byli:

  • SZPO regionální výbor Hodonín – pan Vojtíšek
  • Česká unie neslyšících Brno – pan Válka
  • OS ČČK Strakonice, paní Mocová
  • OV STP v ČR Nymburk / Poděbrady – pan Řízek
  • ÚO SD Mělník – pan Papež
  • SPMP Praha 2 – paní Lacinová

Více informací o hotelu Astoria a o Janských Lázních najdete na www.hotel-astoria.cz

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, tak budu velice rád, když ji předáte jednotlivým skupinám, které tyto pobyty organizují a také když mi dáte krátkou zprávu, že jste tento informativní E-mail obdrželi.

Těším se na spolupráci s Vámi a jsem s pozdravem

Filip Duda
Ředitel hotelu

HOTEL ASTORIA
Filip Duda
Lázeňská ulice 52
542 25 Janské Lázně

Tel./fax : 00420 499875317
Ičo : 486 29 880

info@hotel-astoria.cz
www.hotel-astoria.cz

Kontakt

SPAE ČR Rybná 682/14
110 05 Praha 1
Mobil: 607 916 860 spae@cbox.cz